Ofisiniz Bizim İşimiz!
Prestijli Bir Adreste Tam Donanımlı Ofis Kirala

NELER YAPIYORUZ?

Ofisinizi Sizin İçin Yönetiyoruz

Büyük yatırımlarla oluşturulan ofislerin giderlerini ve idari sorumluluklarının yükünü omuzlarınızdan alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, sosyal ve profesyonel etkileşimleri bir araya toplayıp büyümeye ve gelişmeye odaklı bir alan yaratıyoruz. Work473 özellikle kuyumculuk sektörünün ihtiyaçlarını gözeten, bununla birlikte birçok iş yapısına ortam sağlayabilecek profesyonel ofis hizmetleri sunar. Yaratıcı, özgün ve kişiselleştirilmiş olanaklarla çözüm ortakları bulmanız ve işbirliktelikleri kurmanız için zemin hazırlar.

NELER VAR?

Hizmetler

Bir kurumun olmazsa olmazı çalışma alanı olan ofis ortamını en az sermaye ile A’dan Z’ye tüm ayrıntılar düşünülerek maksimum şekilde faydalanmanız için oluşturduk. Resepsiyon hizmetiyle sizleri güler yüzle karşılıyor, muhaberat ve sekreterya işlemlerinizi sizin için gerçekleştiriyor, bir ofiste bulunması gereken tüm teknik ekipmanları sağlıyor ve gün boyu ikramlarımızla sizin konforunuz için çalışıyoruz. Detaylarda gizli hizmetlerimizle işlerinizi geliştirmeye odaklıyız; sunum ve toplantı odalarımızda müşterilerinize servis verip, ürünlerinizi showcaselerimizde sergileyebilmeniz ve hatta güvenle saklayabilmeniz için bütün olanakları gerçekleştiriyoruz.

Adres Gösterme

Resepsiyon Hizmeti

Çağrı Yönlendirme

Posta Yönetimi

Toplantı & Sunum Odası

Plato 473

Sınırsız İnternet

Printer & Scanner

Kilitli Dolap & Saklama Alanı

Çay & Filtre Kahve

Lounge Alanı

Temizlik Hizmetleri

Modern ve Konsept Tasarım
Ofislerimizi Hemen Görün

Ziyaretimize gelin bu deneyime şahit olun.

İşinizi Bir Adım Öne Taşıyın

Verimli ilişkilerin kurulduğu ortak alanlarda çok yönlü bir paylaşım iklimi yaratarak ofis işlerinin angaryalarını düşünmeden, sadece işine odaklanan ve kendine fırsatlar yaratan girişimcilerin buluştuğu Work473’de siz de kendinizi şanslı hissedeceksiniz.
Hemen Arayın

Bize Ulaşın

Work473
Yenibosna Merkez Mah., 29 Ekim Cad., Ladin Sk. No: 4M / 1102 Kuyumcukent AVM NO.473, Bahçelievler/İstanbul 34197
(+90) 212 603 09 74 , (+90) 212 603 09 75
info@work473.com
Sorunuz mu var?

Mesaj Yollayın