365 Gün Fuar Alanı:
Yılın her günü açık olan bir fuar alanı olsaydı kuyum camiası için çok iyi olmaz mıydı?

PASSAGE473 NEDİR?

Tasarlamak, Üretmek Sizden, Müşteri ile Buluşturmak Bizden

Geçtiğimiz günlerde Kuyumcukent’te açılarak hizmet vermeye başlayan Work473’ün bir diğer kuruluşu olan Passage473 hayli ilginç bir konseptle yeni bir mağazacılık anlayışını gündeme getiriyor. İçerisinde iki adet mağaza bulunan ve 25’den fazla sunuma hazır vitrin barındıran oluşum, kısa dönem kiralamaya fırsat vererek sunum alanı olmayan atölye ve üreticilere imkân sağlayacak, masraf yapmadan dükkân sahibi olmak isteyen kişilere ve kuruluşlara 2 adet hazır mağazasıyla hizmet verecek.

 

NELER VAR
 Görsel Sunum İmkanı

Geniş Sunum Alanı

Sınırsız İnternet

 

NE KADAR?

Saatlik Kullanım

200 ₺

‘den

Başlayan Fiyatlarla

 

SİZE ÖZEL

Mevcut hizmetlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirmek ve detaylandırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

teklif al

 

HER ŞEY DAHİL MAĞAZACILIK SİSTEMİ
 İçerisinde iki adet vitrinli hazır mağaza da bulunan Passage473’de bu alanları firmanız için kısa veya uzun dönem kiralama şansınız da mevcut. Hali hazırda mağazası olan bir firma olarak bir şube açabilir veya ilk defa mağazacılığa girecekseniz, kira, aidat, stopaj ve diğer giderleri ödemek durumunda kalmadan, firma içindeki toplantı odası, çay kahve ve temizlik hizmetlerinden faydalanarak her şey dahil sistemle mağaza kiralayabiliyorsunuz.